Conference Manager

Sonitel gelişmiş bir konferans yönetim sistemine sahiptir. İş arkadaşlarınızla veya uzaktaki müşterilerinizle sesli ya da görüntülü konferans yapabilirsiniz. İstediğiniz sayıda konferans odası oluşturabilir, bu konferanslara, katılımcıların belirleyeceğiniz şifreler ile katılımını sağlayabilirsiniz. Xantos, yapacağınız plana göre toplantı vakti geldiğinde katılımcıları arayarak konferansa davet eder. Konferansları kaydetme ve arşivleme özelliği sayesinde geçmiş konferans kayıtlarına arayüzden her zaman ulaşabilirsiniz.

Telekonferans uzaktaki çalışanları, müşterileri ve ofisinizi birbirine bağlayan modern kurumsal iletişimin önemli bir parçasıdır. Yüzyüze yapılan görüşmeler için harcanan konaklama, seyahat masraflarınızı azaltır ve zamanı daha verimli kullanmanızı sağlar.

Takvim ile bütünleşik planlı konferanslar tanımlayabilirsiniz. PIN numaraları kullanarak, özel ve güvenli konferanslar gerçekleştirebilirsiniz. Bu şifreleri kullanıcı bazlı ya da konferans bazlı oluşturabilirsiniz. Konferans detayları ve katılımcılar ile ilgili bilgileri raporlayabilirsiniz.


img