Outbound Call Center

Predictive Dialer Yazılımı İle Outbound Çağrı Merkezinize Sahip Olun

Sonitel Outbound Çağrı Merkezi Yazılımı, telemarketing ve telesatışlar için piyasanın önde gelen dialer yazılımına sahiptir. Sonitel sayesinde, predictive dialer’ımızı kullanarak performansınızı %300’e çıkaracak, ve outbound kampanyalar düzenlemek için çözümümüzü geliştirecek, lead’lerle iletişime geçecek, satış fırsatları oluşturacak, alacak tahsili uygulayacak, araştırmaları yönetecek, siyasi girişimleri yönlendirecek ve bunun gibi daha bir çok şeyi gerçekleştireceksiniz.

Outbound çağrı merkezi yazılımımız sayesinde, düşük maliyetlerle call center teknolojisinden beklentilerinizin tamamını karşılayabilirsiniz. Sonitel Outbound Call Center, size şu konularda olanak sağlar:

  • Verimliliği %300'e çıkarma
  • Satış yapmaya yol açabilecek bilgilere daha hızlı ulaşma
  • Daha fazla satış fırsatı yakalama

Satış Operasyonlarınızı Arttırın

Birçok özelliğe sahip çağrı merkezi yazılımımız ve predictive dialer'ımız, şirketinizin daha düşük bir maliyetle daha çok satış yapmasına olanak sağlamaktadır. Siz kontaklarınızla konuştukça, Sonitel firmanızın mali durumunu geliştirir.


Predictive Dialer

Tahmini agent uygunluğunu baz alarak otomatik olarak pek çok kontak arayarak verimliliği artırın. %300’e Kadar Agent Verimliliğini Arttırın Sonitel, outbound arama kampanyalarınızın otomatikleştirilmesi ve verimliliğin % 300’e kadar artırılması için predictive dialer’ı sağlamaktadır. Herhangi bir sektörde düzenli olarak müşterilerinize outbound aramalarda bulunduğunuzda ve verimliliğinizi artırmanın yollarını aradığınızda, Sonitel Dialer size yardımcı olabilir. Dış Aramalarınızı Otomatikleştirin Sonitel Predictive Dialer'ı sizin için her şeyi otomatik olarak gerçekleştirir. Çoklu kampanyalar boyunca arama listelerinizi gözden geçirir, telesekreter ve meşgul sinyalleri tespit eder, mevzuata uygunluğu garanti altına almak için “do-not- call” numaralardan kaçınır ve ileriki agent uygunluğunu tahmin etmeye yardımcı olan son istatistiklere göre arama hızını otomatik olarak ayarlamaktadır. Outbound Kampanyalarınızı Yönetin Telesekreter tespiti ve düşen aramalar, liste önceliği ve oranları, irtibat filtreleme, sınıflandırma ve daha fazlası için kullanımı kolay ayarlamalar ile siz telemarketing yönetmeliklerine uygun davranırken, iş hedefleriniz gerçekleşebilsin diye dialer yazılıma ince ayarlamalar yapabilirsiniz.

img