SMS Manager

Sonitel'in SMS Manager'ı ile müşterilerinize özel kampanya, tebrik, ürün tanıtımı, toplantı, bilgilendirme gibi konularda toplu olarak yazılı, sesli ve video mesajlar gönderebilir, bu gönderileri sistem üzerinden yönetebilir ve sonuçlarını rapor olarak alabilirsiniz. Bu sistem gazete ve tv reklamları ile karşılaştırıldığında son derece ucuz ve yüksek geri dönüş sağlamaktadır. Bu sayede pazarlama ve müşteri ilişkileri alanında büyük kazanımlar elde edebilirsiniz. SMS’ler servis aracılığıyla internet üzerinden gönderilebildiği gibi, GSM gateway’ler üzerinden de gönderilebilmektedir.

Kullanım açısından oldukça kolay bilgilendirme, reklam, kampanya duyurularının doğru hedef kitleye doğru zamanda yapılmasını sağlayan basit ama etkili bir iletişim aracıdır.

Belirlemiş olduğunuz konuya göre (toplantı bildirimi, kutlama, kampanya vb) kişi veya kurumları SMS aracılığıyla bilgilendirebilirsiniz.

SMS ile yapılan pazarlama çalışmaları mevcut müşterilere, belli bir bölgedeki abonelere ya da dönemsel çalışmalar için belli gruplara istenilen zamanlama çerçevesinde anlık olarak iletilebilmektedir.


img