Ürünlerimiz

TeleGo

TeleGo

Outbound Aramalarınızı Otomatikleştirin

TeleGo, geniş çeşitlilikte sesli mesaj yayını gereksinimleri için otomatik arama yazılımıdır. Sonitel sayesinde, önemli bilgileri temin etmek üzere kontaklarınızı otomatik olarak arayabilir, pazarlama mesajları, ürün güncellemeleri, sipariş durumu ve teslimat bildirimleri, randevu hatırlatıcıları, politik mesajlar ve daha fazlası gibi uygulamalarla bizim çözümümüzü geliştirebilirsiniz. TeleGo, işletmenizin daha az maliyetlerle daha geniş alanlarda ürün ve hizmet satarak hem daha fazla pazar alanı edinmesini hem de gelirlerini artırarak büyümesini sağlayabilir. TeleGo ile yapılan görüşmelere ait kayıtların raporlama ve analizini yapabilecek, pazarlama ekibinizi daha doğru yönlendirmek için elinizde doğru veri olmasını sağlayabileceksiniz.Kendi portföyünüzü oluşturup mevcut müşterileriniz ile olan görüşmelerinizi ve iş ilişkilerinizi de kaydedebilirsiniz. TeleGo size pazarlama alanında bir çok profesyonel çözümler sunmaktadır. TeleGo ile düşük maliyetlerle dialer teknolojisinden beklentilerinizin tamamını karşılayabilirsiniz. TeleGo, size şu konularda olanak sağlar: Rutin outbound aramaları otomatikleştirerek, verimliliği arttırma Yukarı satış ve çapraz satış fırsatlarını arttırma Hatırlatıcı ve bildiriler yardımıyla müşteri bağlılığını arttırma TeleGo, masraflarınızı azaltarak şirketinizin, müşterilerinize otomatik olarak outbound arama yapmasına olanak sağlar. Siz kontaklarınızla konuştukça, aramayı yapan TeleGo, mali durumunuzu geliştirir.

TeleGo İle Sahip Olacağınız Avantajlar

  • Müşterilerinize özel kampanya teklifleri oluşturabilirsiniz.
  • Kısa zamanda çok sayıda müşteriye ulaşabilirsiniz.
  • Müşterlerinizin ürünle ilgili sorularının cevaplanması, endişelerinin giderilmesi veya şikayetleri ile elde edilen geri dönüşlerin takibi ve raporlamasını yapabilirsiniz.
  • Telefon ile satış yaparak ofis içi ve ofis dışı giderlerinizi en aza indirirken gerçekleştirilen satışlar sayesinde cironuzda ve karlılığınızda çok ciddi artış sağlayabilirsiniz.
  • Oluşturulan kampanya ya da tanıtımın, içinde barındırılan sanal operatör ile istenilen zamanlarda istenilen müşterilere ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.
  • İçinde barındırdığı hatırlatma sistemi sayesinde, müşteriler ile tekrar iletişime geçilmesi gerektiğinde doğru zamanda çeşitli uyarılar ile görüşmenin gerekliliğini hatırlatır.
  • Call Center ürünümüz ile maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Xantos Call Center yönetim portalı sayesinde destek ihtiyacınızla birlikte destek maliyetlerinizde düşer. Ayrıca kolay kullanımı ile operasyonel maliyetlerinizin de düşmesine olanak sağlar.
  • Duyuru amacı ile yapılan pazarlama çalışmaları yapabilir ve belirleyeceğiniz kriterler doğrultusunda raporlanabilir.
Hemen Başlayın Bize Ulaşın
Image
Ürünlerimiz
Demo Talebi

15 Günlük Ücretsiz Demo Al

Demo talebinde bulunmak için lütfen sağ taraftaki formu eksiksiz doldurun.

Demo Talebi